کووید-19: قانون بیمارستان برای ملاقات کنندگان

(به روز شده در تاریخ 19 ماه می 2020)

فلسفۀ ما برای مراقبت از بیماران این است که شرکت کردن خانواده ها و دوستان در مراحل بهبودی فواید زیادی دارد. ولیکن از زمان شیوع بیماری همه گیرِ کووید-19، جهت محافظت بیماران، بازدیدکنندگان و کارمندان خود، اقدامات بسیاری را انجام داده ایم از جمله محدودیت در ملاقات های روزمرّه در بیمارستان های UW Medicine: مرکز پزشکی Harborview، مرکز پزشکی UW-Mountlake، مرکز پزشکی UW- Northwest، و مرکز پزشکی Valley.

در حال حاضر، بیماران میتوانند یک ملاقات کننده در بیمارستان داشته باشند، منوط بر محدودیت ها و استثنائاتی که در زیر آمده است.

در برخی ورودی های تعیین شده در ساختمان، ملاقات کنندگان برای یک سری علائم مربوط به بیماری های ریوی  چِک می شوند. این علائم شامل سرفه، نفس تنگی یا مشکل تنفسی، تب، لرز، درد ماهیچه، گلو درد، از دست دادن حس چشایی یا بویایی که جدید باشد، سردرد، آبریزش بینی و علائم گوارشی مانند حالت تهوع، استفراغ یا اسهال می شوند.هر ملاقات کننده ای که هر کدام از این علائم را داشته باشد اجازۀ ورود به هیچکدام از بیمارستان های UW Medicine را نخواهد داشت. فقط ملاقات کنندگانی که هیچ کدام از این علائم را نداشته باشند، اجازۀ ورود به تسهیلات بیمارستان را خواهند داشت. همچنین، عیادت به ساعات ملاقات و قوانین هر یک از این بیمارستان ها محدود میشود.

 • تمامی ملاقات کنندگان، در زمانیکه در تسهیلات بیمارستان میباشند، بایستی که ماسک بزنند.
 • بازدیدکنندگان بجز زمان ورود یا خروج از بیمارستان، بایستی که در تمام  مدّت عیادت در اتاق بیمار بمانند.
 • اطفال زیر 16 سال مجاز نخواهند بود.
 • افراد زیر 18 سال می توانند یک نفر ملاقات کننده، والدین، یا قیم همراه خود داشته باشند.
 • در بخش زایمان ما، بیماران مجاز خواهند بود که در طول زایمان دو نفرِ سالم  جهت پشتیبانی همراه خود داشته باشند؛ دو ساعت بعد از زایمان، فقط یک نفر جهت پشتیبانی در کنار تخت می تواند بماند، و نفر دوّم لازم هست که بیمارستان را ترک نماید.
 • بیمارانی که در پایان عمرشان میباشند می توانند دو نفر ملاقات کننده همراه خود داشته باشند:
 • پایان عمر به بیمارانی اطلاق می شود که احتمال زیادی دارد که در روزهای آینده فوت نمایند و این فقط به بیمارانی که مراقبت های تسکین دهنده (Palliative Care) دریافت می کنند محدود نمی شود.
 • مدیر هر بخشی اختیار دارد مدّت بازدید را بر اساس ملاحظات پزشکی محدود نماید.
 • در صورت همراهی والدین یا سرپرست و با تأیید تیم پزشکی، اجازه داده میشود که یک فرد خردسال عیادت نماید.
 • بیمارانی که برای ایمنی خود  به دلیل وضعیت روانی و رشدی یا برای ناتوانی خود مانند نابینایی و/یا مشکل شنوایی نیاز به کسی دارند که از آنها مراقبت نماید، می توانند یک نفر ملاقات کنندۀ دیگری علاوه بر کسی که از آنها مراقبت می کند، همراه خود داشته باشند.
 • بیمارانی که نیاز دارند کسی که از آنها مراقبت می نماید آموزش ببیند، می توانند غیر از کسی که از آنها مراقبت می کند همراه خود یک نفر ملاقات کنندۀ دیگری هم داشته باشند.
 • علاوه بر یک ملاقات کننده، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در جامعه که از بیمار در بیرون از بیمارستان مراقبت می کنند، برای حمایت و تداوم درمان می توانند بیمار را ملاقات نمایند.
 • علاوه بر یک ملاقات کننده، اعضای مذهبی می توانند بیماران را ملاقات نمایند.
 • ملاقات کنندگان نمی توانند هیچگونه وسایل و تجهیزاتی را از بیمارستان خارج نمایند.
 • کارمندان UW Medicine که عضوی از اعضای خانواده شان در بیمارستان میباشد هم مشمول همین محدودیت های مربوط به ویزیت میباشند.
 • هیچگونه ملاقات کننده ای در اتاق های بیمارانی که آزمایش کووید-19 انجام داده اند و جواب آزمایش آنها مثبت بوده یا برای کووید-19 دارند آزمایش می شوند، بجز بیمارانی که در پایان عمرشان میباشند اجازه داده نخواهد شد (به بالا مراجعه کنید).
 • در حال حاضر هیچگونه عیادت کنندۀ دیگری در تسهیلات بیمارستان اجازه داده نخواهد شد.

ما از درک شما سپاسگزاریم و همچنان اَمنترین محیطِ ممکن را برای بیماران، بازدیدکنندگان و کارمندان خود مهیا می نمائیم. اگر سئوالی یا نگرانی دارید، لطفاً با تیم مراقبت های پزشکی خود صحبت نمائید.

باتشکّر.

قانون بیمارستان برای ملاقات کنندگان برای زایمان (زایمان سزارین یا طبیعی)

در UW Medicine ما میدانیم که درحالیکه زایمان یک واقعۀ مهّمی میباشد، می تواند به ویژه در طی کووید-19ترسناک هم باشد. از زمان شروع بیماری همه گیر، اقدامات ایمنی جهت محافظت مادران و نوزادان انجام داده ایم. با انجام سریع تست های غربالگری، ماسک زدن همگی کارمندان و سیاست محدود کردن ملاقات کنندگان، ما تمام تلاش خود را می کنیم که مطمئن شویم شما زایمان اَمن و سالمی را داشته باشید.

از تاریخ 19 (نوزدهم) ماه می 2020، اجازه داده می شود که آنهایی که می خواهند مادر بشوند دربیمارستان هایUW Medicine- Montlake  و UW Medicine- Northwest در طول زایمان دو نفرِ سالم  جهت پشتیبانی همراه شان بماند.

این سیاست امکان آن را به شما می دهد که در طی زایمان خود پشتیبانی داشته باشید، درحالیکه محیط اَمنی برای شما، نوزاد و کل جامعه فراهم میکند. برای ایمنی شما، ما همچنان همۀ افرادی که به بیمارستان می آیند را برای علائم کووید-19 غربالگری می کنیم. علائم می تواند شامل تب، بدن درد، گلو درد، سرفه، نفس تنگی، و از دست دادن ناگهانی حس چشایی و/یا بویایی باشند.

قوانین ما دربارۀ زایمان همچنین شامل موارد زیر می شود:

 • فرد پشتیبان شما بایستی حدّاقل 16 سالش باشد.
 • دو ساعت بعد از زایمان،  فقط یک نفر جهت پشتیبانی در کنار تخت می تواند بماند، امّا نفر دوّم لازم هست که بیمارستان را ترک نماید.
 • در طی زایمان، شما نمی توانید در راهروها قدم بزنید، امّا داخل اتاق خود می توانید راه بروید. اگر غذا یا نوشیدنی نیاز دارید، کارکنان ما آنها را مستقیماً به اتاق شما میاورند.
 • لطفاً از قبل، مراقبت از سایر فرزندان، اعضای خانواده و حیوانات خانگی را تدارک ببینید که شما و نفری که پشتیبان شما هست بتوانید با همدیگر بمانید و حواس خود را روی زایمان و نوزاد جدیدتان متمرکز نمائید.
 • لطفاً هر چه که برای اقامت خود می خواهید ازجمله صندلی ماشین نوزاد و غذاهای مورد علاقه تان را همراه خود بیاورید.

ما از درک شما سپاسگزاریم، درحالیکه سعی می کنیم تا آنجا که امکان دارد شما، نوزادتان و کل جامعه را اَمن نگه داریم. اگر سئوالی یا نگرانی دارید، لطفاً با تیم مراقبت های پزشکی خود صحبت نمائید.